SEMINARIUM SZKOLENIOW „SANBON” , OSTRÓDA 2022

W dniach 30.09.-01.10.2022 R. w Ostródzie odbył się po raz drugi „SANBON SEMINAR” zorganizowany przez Sensei Artura Małża z Ostródzkiego Klubu Karate Kyokushin.

Na wydarzenie w Ostródzie przyjechało łącznie 240 zawodników z Polski i Europy. Nasz Klub reprezentowali Sensei: Juliusz Mazurkiewicz, Oskar Mazurkiewicz, Małgorzata Cichocka, Jacek Złotowski oraz senpai Michał Kuźmicki . Gościem specjalnym był Sensei Glaube Feitosa z Brazylii – żywa legenda K-1 oraz Kyokushin.

Treningi odbywały się w piątek i sobotę, łącznie było to około 8 h ciężkiego treningu. Wszyscy zdobyli cenne doświadczenie i wskazówki, które wykorzystają w ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności.
Z tego co zaobserwowaliśmy to Sensei Glaube jest nie tylko wielkim karateką, ale także skromnym człowiekiem z dużym poczuciem humoru. Wielką przyjemność sprawiło nam wspólne trenowanie z Brazylijczykiem.

(Na zdjęciu wraz z grupą sensei i senpai z Płockiego Klubu Karate Kyokushinkai oraz Szymonem Marciszewskim, który na co dzień trenuje w Gdyni.)