PODSUMOWANIE 2017 ROKU – TO BYŁ DOBRY ROK! WKKK DOJO – 31.01.2018

Miniony rok dla Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin był jednym z lepszych. 2017 to przede wszystkim udane starty w zawodach, podczas których zdobyliśmy 68 medali : 18 złotych, 15 srebrnych i 35 brązowych. 
Nasz klub stale się rozwija, trenujemy nie tylko we Włocławku, ale w Zbrachlinie, Lubaniu,Dobrzyń nad Wisłą i Tłuchowie. Najbardziej cieszy postawa naszych najmłodszych karateków z grup dziecięcych, które pod okiem sensei Juliusza Mazurkiewicza,Jacka Złotowskiego,Oskara Mazurkiewicza nabierają wiedzy, umiejętności i doświadczenia, co zresztą przekłada się na wyniki osiągane na zawodach. To samo tyczy się kadetów i juniorów, którzy ciężko pracując na treningach grupy starszej zdobywają medale i z turnieju na turniej walcza o swoje nazwisko w Karate Kyokushin. Praca instruktorów i trenerów nie idzie na marne – to cieszy i motywuje.

Nasz klub się rozwija i nadal będziemy dążyć tą drogą.

Nasza działalność nie miałaby miejsca gdyby nie pomoc urzędów, sponsorów, ludzi dobrej woli, którzy zawsze chętnie wspierają nasz klub. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich ludzi, którzy nam pomagają, ale to dzięki Wam nasz klub istnieje, może realizować swoje statutowe cele, jeździć po Polsce i walczyć o najwyższe miejsca.

Z tego miejsca w imieniu całego Zarządu oraz zawodników chcemy w szczególności podziękować Gminie Miasta Włocławek, Fundacji „ANWIL dla Włocławka”, Piekarni „Południe” , Firmie „Monimar”, Oxford School Sp. z o.o. , „NetData”, „Branta” ZPC,SEDRIS i Hurtownia „Elroy”

DZIĘKUJEMY!

Zawodnikom i trenerom gratulujemy sukcesów i życzymy szczęścia w kolejnych turniejach, mistrzostwach w 2018 r.

A oto tegoroczni wyróżnieni:

Zuzanna Jędrzejewska

Oliwier Krzyżanowski

Dawid Kowalski

Jakub Stawisiński

Marlena Gralak

Zuzanna Waszak

Krzysztof Miklaszewski

Szymon Sporny

Krystian Grzywiński

Aron Kowalski

Oskar Mazurkiewicz

Piotr Grochulski

Damian Sinkiewicz

Marek Różański

Igori Mikołajczyk

Jakub Rybka

Anna Madajczyk

Zuzanna Pietrosiuk

Gaja  Jędrzejewska

Igor Malcer

Blanka Głąb

Miłosz Łącki

Natasza  Szychulska

Gratulujemy!