NOWE GRUPY TRENINGOWE

CROSSFIGHT

TRENING NA ZASADACH CROSSFIT Z ELEMENTAMI KARATE I SAMOOBRONY.

Crossfit został stworzony dla wszystkich tych, których pasjonuje wysiłek fizyczny i jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy szukają nowych  treningów siłowo-wytrzymałościowych.
CrossFight czerpie wszystko co najlepsze z różnych systemów treningowych, podstawą jest Crossfit oraz Karate.
Głównym wyznacznikiem idei tego programu jest to iż nie specjalizuje się on w konkretnej dziedzinie sportu. Liczy się duża pomysłowość i skrajny wysiłek, różnorodności i wszechstronnym rozwoju całego ciała. Sięga więc zarówno po trening siłowy jak i trening aerobowy. To trening dla osób, które są znudzone rutyną codziennych ćwiczeń na siłowniach. Intensywność treningu pozytywnie wpływa na układ krążenia i układ oddechowy, wytrzymałość, siłę, elastyczność, szybkość, koordynację ruchową,
zwinność oraz równowagę. Bez względu na to czy masz nadwagę, jesteś kobietą czy mężczyzną, masz 16 lat czy lat 40, ten program treningowy jest dla Ciebie.
W CrossFight obciążenie i sposoby wykonywania ćwiczeń dostosowane są do każdej osoby indywidualnie.

PRZEDSZKOLAKI

TRENING DLA DZIECI DO LAT 7.

Karate dla dzieci to ogólnorozwojowy trening ze stopniowo wprowadzanymi elementami karate. Jego głównym zadaniem jest rozwój zdolności motorycznych, koordynacyjnych, gibkości oraz zwinności dzieci. Na treningach karate dzieci nie tylko podnoszą swoją sprawność fizyczną, wynoszą z nich uniwersalne wartości i umiejętności, które będą procentowały podczas całego życia. Więcej o wpływie karate na dzieci znajdziecie w zakładce DZIECI W KARATE.

30+, 40+, 50+

TRENING DLA DOROSŁYCH.

Dla osób dojrzałych karate to przede wszystkim odskocznia od codziennych obowiązków. Dzięki różnorodnym formom treningu w karate, uczestnicy kształtują ogólną sprawność motoryczną – siłę, szybkość, gibkość, wytrzymałość. Zajęcia karate to przede wszystkim walka z własnymi słabościami i ograniczeniami. Ich specyfika opiera się na założeniu, że każdy pracuje na miarę swoich możliwości. Jednocześnie forma treningu prowadzonego w większej grupie powoduje, że jego uczestnicy wzajemnie motywują się i pomagają sobie osiągać coraz lepsze rezultaty. Nigdy nie jest za późno by zacząć ćwiczyć karate!

Szczegóły dotyczące zapisów w zakładce – ZAPISY