LETNI OBÓZ SPORTOWY ŁAZY 2013

Włocławski Klub Karate Kyokushin zorganizował letni obóz sportowy w Łazach w OW „Bryza” w dniach 20-30 lipca 2013. Wzięły w nim udział kluby z Włocławka, Chojnic, Płocka i Brus. Korzystając z przepięknej, słonecznej pogody dużo czasu spędzaliśmy na plaży, gdzie graliśmy w siatkówkę, rugby, przeciągaliśmy linę i oczywiście kąpaliśmy się w morzu.
Zrealizowaliśmy obozowy program szkoleniowy szlifując technikę kata oraz walczyliśmy (kumite) pod okiem instruktorów: sensei Jana Mazurkiewicza, Juliusza Mazurkiewicza, Adama Janikowskiego, Wojciecha Choińskiego i sempa Andrzeja Erdmańczyka i Oskara Mazurkiewicza.
Starsi stażem karatecy oraz inni chętni uczestnicy obozu ćwiczyli formę biorąc udział w porannych biegach długodystansowych.
Najwięcej śmiechu było na sayonara, która obfitowała w skecze i gagi. Tą rywalizacje zwyciężyła drużyna sempai Patrycji Topka. Gratulujemy!
Warto wspomnieć, że byliśmy również w Aquaparku w Jarosławcu, że wszyscy uczestniczący po raz pierwszy w obozie byli pasowani na samuraja i że ogólnie szkoda, iż kolejny obóz jest już tylko wspomnieniem.
Dziękujemy wszystkim za udział. Zapraszamy na obóz zimowy oraz przyszłoroczny obóz letni. Osu!