XI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Z OKAZJI DNIA DZIECKA, PŁOCK 05-06-2021

W sobotę 5 czerwca 2021 r Płocki Klub Karate Kyokushinkai przy dofinansowaniu Gminy Miasta Płocka zorganizował XI Turniej Karate Kyokushin z Okazji Dnia Dziecka. W zawodach wzięło udział blisko 70 zawodników z Płocka, Włocławka i Bydgoszczy , którzy rywalizowali w konkurencjach kata i kumite.

Zawody wpisały się na stałe do kalendarza imprez Płockiego Klubu Karate Kyokushin. Turniej ma na  celu uświetnienie Dnia Dziecka poprzez sportową rywalizację. Dla większości senpai jest to pierwszy występ na macie.  Walki odbywają się w specjalnych ochraniaczach z zachowaniem norm zawartych w przepisach IKO ( Międzynarodowa Organizacja Kyokushin). To podczas tych zawodów uczniowie stają się zawodnikami i mogą po raz pierwszy poczuć atmosferę rywalizacji.

Nad prawidłowym przebiegiem  turniejowych zmagań czuwali sędziowie w składzie: shihan Jan Mazurkiewicz, sensei Dariusz Gorzycki, sensei Oskar Mazurkiewicz ,  sensei Jacek Złotowski, sensei Zbigniew Piekarski, sensei Małgorzata Cichocka, sensei Konrad Modzelewski- dziękujemy.

Dziękujemy:  wszystkim zawodnikom, którzy tego dnia pokazali swoją odwagę wychodząc na matę; rodzicom za poświęcony czas, za wsparcie dzieci i nas, oraz za bardzo gorący doping;   całemu sztabowi organizacyjnemu za przygotowanie zawodów i dbanie o porządek i bezpieczeństwo.

Dziękujemy darczyńcom: Firma NetData Płock , Piekarnia Południe Włocławek, Branta ZPCh Włocławek. 

KOMUNIKAT KOŃCOWY

41+