Dziś dotarła do nas informacja z Honbu , że sensei Jan Mazurkiewicz podczas pobytu w Mitsumine w Japonii w dniach 22-23.11.2015 pozytywnie zdał egzamin na 5 Dan- shihan. To wyróżnienie nie tylko dla klubu, ale też dla całej organizacji kyokushin w Polsce. Gratulujemy!
Polecamy
Może Ci się także spodobać
ZIMOWY OBÓZ KARATE KYOKUSHIN 05-11.02.2007 , ZĄB K/ ZAKOPANEGO.
Zapraszamy do udziału w zimowym obozie sportowym , który odbędzie się w dniach 05-11 lutego 2017 w miejscowości ...
VII BIEG SAMURAJA 13 MAJA 2017
Zapisy u instruktorów. Zapraszamy Informacje Jan Mazurkiewicz 601 660 458....
