20 września 2014 odbył się Grand Prix Polski Seniorów IKO z udziałem 41 zawodników z 18 klubów.
Organizatorem był Sensei Wiesław Orzoł z Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Nasz klub reprezentowali Oskar i Juliusz Mazurkiewicz.
Polecamy
Może Ci się także spodobać
„ Z ANWILEM PRZEZ ŚWIAT” PÓŁKOLONIE LETNIE '2018
Włocławski Klub Karate Kyokushin rozpoczyna nabór dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat do nieodpłatnego...
„KUJAWY IKO CUP” XVIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY, 01 GRUDNIA 2018 WŁOCŁAWEK
W sobotę 01 grudnia 2018 r Włocławski Klub Karate Kyokushin zorganizował przy dofinansowaniu Gminy Miasta Wło...
