W dniu 11 listopada nie ma treningów. Przypominamy, że w tym jakże ważnym dla nas Polaków dniu świętujemy odzyskanie niepodległości przez Polskę 11 listopada 1918r. https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/komunikat.xsp?documentId=8C63FE28D4276F81C125861900516913
Polecamy
Może Ci się także spodobać
OBÓZ KARATE KYOKUSHIN Łazy 19-29.07.2016
Komunikat WYJAZD: 19.07.2016 ( Wtorek) godz. 8.00 , Zbiórka o godz. 7.45 przy Hali Mistrzów we Włocławku ul. Chopin...
SEZON TRENINGOWY 2018/19
Informujemy,że ruszyły zapisy do naszych sekcji treningowych . Zapraszamy dzieci od lat czterech do seniorów wł...
