OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN BIAŁOŁĘKA CUP 12-12-2020

Zawodnicy Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin, startowali w Ogólnopolskim  Turnieju Karate Kyokushin Białołęka CUP  zorganizowanym przez klub Masters Dojo Warszawa-Białołęka  w dniu 12 grudnia 2020.

Poziom turnieju oceniony został na bardzo wysoki. Trudna sytuacja pandemiczna w kraju i liczne ograniczenia spowodowały, że wiele imprez sportowych zostało odwołanych. Mało startów w tym roku spowodowało, że każdy był głodny rywalizacji i zwycięstw . Wywalczyć medale nie było łatwo, ale włocławscy zawodnicy  dali z siebie wszystko i przywieźli do Włocławka kilka krążków .

Zuzanna Pietrosiuk II miejsce w kumite  oraz IV miejsce w kata

Antoni Mazurkiewicz II miejsce w kumite

Michał Kuźmicki III miejsce w kumite

Natalia Jagodzińska III  miejsce w kumite

Kevin Orenkiewicz III miejsce w kumite .

W turnieju startowali także zawodnicy, którzy tym razem znaleźli się poza podium : Miłosz Zieliński  (IV miejsce w kata-najliczniejsza kat. ponad 30 zawodników!), Zuzanna Jędrzejewska, Szymon Tomanek i Filip Charyton oraz Olga Dykczyńska – tegoroczna debiutantka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w Nowym Roku!