MISTRZOSTWA KARATE KYOKUSHIN MAKROREGIONU ZACHODNIEGO oraz MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KARATE KYOKUSHIN NOWY TOMYŚL – 07.03.2020

W sobotę 7 marca 2020 r zawodnicy Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin brali udział w  Mistrzostwach Karate Kyokushin Makroregionu Zachodniego oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Karate Kyokushin w Nowym Tomyślu
W zawodach wzięło udział ok 230 zawodników z 29 klubów z Polski. „Makroregion” zalicza się do jednej z pięciu najważniejszych imprez karate kyokushin w naszym kraju.

Najlepiej zaprezentował się sensei Oskar Mazurkiewicz, który w widowiskowy sposób wygrał swoją kategorie (senior +80 kg) i zdobył tytuł  najlepszego zawodnika turnieju.

Swój pierwszy medal w tym roku zdobyła Natasza Szychulska zajmując 3. miejsce w kat. kumite młodziczek do 40 kg. Zuzanna Jędrzejewska zajęła również 3. miejsce w kat. młodziczek do 50 kg.