BEZ FUNDACJI NIE MA WAKACJI

W dniach od 28 czerwca do 10 lipca 2021 przy dofinansowaniu Fundacji ANWIL zorganizowaliśmy półkolonie letnie dla dzieci i młodzieży. Nasza oferta wakacyjna cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem o czym świadczyło błyskawiczne zapełnianie się list uczestników podczas rekrutacji.

Tegoroczne półkolonie odbyły się w dwóch turnusach pierwszy 28.06-03.07. 2021, drugi 05.07-10.07.2021. W programie nie zabrakło gier i zabaw, wszelkiego rodzaju form kultury fizycznej i rekreacji, ale przede wszystkim uczestnicy mogli zaczerpnąć wiedzę od specjalistów w dziedzinie ratownictwa wodnego i bezpieczeństwa podczas kąpieli. Były też wycieczki do kina, muzeum oraz treningi na kortach tenisowych. Dużo radości sprawiły warsztaty lego, przygotowane przez „Krainę zabaw”.

W naszym wakacyjnym projekcie wzięło udział 70 dzieci i młodzieży. Podczas półkolonii uczestnicy otrzymali posiłek regeneracyjny, napoje , a na zakończenie odbyło się tradycyjne wręczenie upominków i dyplomów.

Od kilku lat organizujemy półkolonie i staramy się by z roku na rok nasz program był ciekawy i urozmaicony, chociażby ze względu na fakt. że niektórzy uczestnicy są z nami co sezon.