KALENDARZ IMPREZ NA 2019 ROK

LP NAZWA IMPREZY MIEJSCE TERMIN 2019 r UWAGI
 1. Akademia Zimowa Karate- treningi, Dojo Przystań n. Wisłą, Ferie zimowe 14-20.01. wszystkie sekcje
 2. Zimowy Obóz Sportowy Murzasichle 20-27.01 wszystkie sekcje
 3. V Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Zambrowa Zambrów 23.02 zawodnicy
 4. Polish Figthers Cump COS Zakopane 01-03.03 Instruktorzy+ kadra zawodnicza
 5. VII Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Resko 09.03 zawodnicy
 6. Egzamin cząstkowy dla dzieci Dojo  Przystań n. Wisłą 22.03. wszystkie sekcje dzieci  do lat 14
 7. Międzynarodowy  Turniej IKO- Mazovia Cup Piaseczno 30.03. zawodnicy
 8. Memoriał Mas. Oyama (Turniej) Dzierżoniów 06.04 zawodnicy
 9. Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski IKO Pniewy 13.04 zawodnicy
10 MŚ Wagowe Tokio 20-21.04 Kadra zawodnicza
 11. 9. Mistrzostwa Polski Seniorów Wagowe Lipno 27.04 zawodnicy
 12. Akademickie Mistrzostwa Polski Kraków 04.05. Zawodnicy-    studenci
 13. Bieg Samuraja Włocławek 11.05. zawodnicy
 14. Wagowe Mistrzostwa Europy IKO Wrocław 18-14.05 Kadra zawodnicza
15.  IV Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO   Białystok 01.06 zawodnicy
 16. Turniej z Okazji Dnia Dziecka Płock 08.06. Wszystkie sekcje, instruktorzy , rodzice
 17. Egzamin cząstkowy dla dzieci Dojo , Przystań n. Wisłą 14.06. wszystkie sekcje do 14 lat
18.  Egzamin do 1 kyu Dojo , Przystań n. Wisłą 14.06. wszystkie sekcje pow. 14
 19. Obóz sportowy- letni Łazy, OW Bryza 14-24.07. wszystkie sekcje, instruktorzy +rodzice
20.  IKO SUMMER  POLAND CAMP (Obóz Międzynarodowy karate) Lublin 15-18.08. Instruktorzy, zawodnicy
 21. Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO Podlasie CUP Białystok 28.09 zawodnicy
 22. Seminarium IKO Dzierżoniów 04-05.10 zawodnicy
23. XXI MP Seniorów open+ kata i 21.MP Juniorów M (OOM) Szczecin 12.10 Kadra zawodnicza
 24. Zgrupowanie szkoleniowe Dobrzyń n. Wisłą 2-4.10. wszystkie sekcje
25 MP Młodzieżowców 18-21 lat Skarżysko Kamienna 16.11 Kadra zawodnicza
26 IKO Mazury CUP Ostróda 26.10 zawodnicy
27 III Ogólnopolski Turniej z Okazji Dnia Niepodległości Zambrów 09.11 zawodnicy
28 Egzamin do 1 kyu Dojo Przystań n Wisłą 19.11 Wszystkie sekcje pow. 14 lat
29 Egzamin cząstkowy dla  dzieci Dojo Przystań n Wisłą 22.11 Wszystkie sekcje do 14 lat
30 IKO Olsztyn CUP Olsztyn 23.11 zawodnicy
31 ME Open i Puchar Europy Juniorów Mińsk/Białoruś 07-08.12 Kadra zawodnicza
32 Mistrzostwa Świata Open Tokio 22-24.11 Kadra zawodnicza
33 XXXV Puchar Polski Seniorów i Juniorów PZK Włocławek 14.12 Kadra zawodnicza