X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN, SADOWNE 29.09.2018

29 września 2018 roku w Sadownem odbył się X Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w konkurencji Kata i Kumite. W zawodach startowało około 120 zawodników.
Organizatorem turnieju był Brokowski Klub Karate Kyokushin.
7 osobowa drużyna z Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin pod opieką trenera sensei Juliusza Mazurkiewicza zdobyła pięć medali.:
I miejsce: Zuzanna Jedrzejewska
III miejsce: Kevin Orenkiewicz
III miejsce: Natasza Szychulska
III miejsce: Blanka Głąb
III miejsce: Szymon Sporny
Dobre walki eliminacyjne stoczyli i więcej doświadczenia zdobyli Krzysztof Miklaszewski i Angelika Głąb
Wszystkie walki turniejowe odbywały się z podziałem na kategorie wiekowe
i wagowe. Walki finałowe zostały przeprowadzone przy wykorzystaniu efektów świetlnych i dźwiękowych. Młodzi adepci sztuki walki mogli się poczuć jak na prawdziwej gali sportów walki. Zwycięzcy poszczególnych kategorii oraz zawodnicy zajmujący drugie i trzecie miejsca zostali udekorowani tematycznymi pucharami, medalami i dyplomami.
Dzięki takim turniejom jesteśmy w stanie wyławiać talenty, które w przyszłości będą siłą naszego klubu.