SUKCESY ZAWODNIKÓW

2016

II TURNIEJU KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR BURMISTRZA ZAMBROWA 07-03-2016, ZAMBRÓW

I miejsce Miłosz Łącki kumite do 30 kg

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO ORAZ MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KARATE KYOKUSHIN WŁOCŁAWEK 13.03.2016

II miejsce  Wiktor Grodzicki kumite młodzików -55 kg.
II miejsce  Piotr Grochulski  kumite  junior +75 kg
III miejsce  Samandar Gulamaliyev  kumite junior -60 kg
III miejsce  Juliusz Mazurkiewicz  kumite senior -75 kg
III miejsce  Oskar Mazurkiewicz  kumite senior +80 kg

Tytuł wyróżniający najlepszego włocławianina  otrzymał Piotr Grochulski.

 V PIASECZYŃSKI TURNIEJ IKO MAZOVIA CUP 20.03.2016

III  miejsce Krystian Grzywiński  w kategorii kumite +70 kg

III MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI KARATE KYOKUSHIN, PNIEWY 14.05.2016

I miejsce Igor Mikołajczyk kumite młodzik do 45 kg
I miejsce Zuzanna Jędrzejewska  kumite  dziewcząt do 30 kg
II miejsce Oliwier Krzyżanowski kumite kadet do 50 kg
III miejsce Krystian Grzywiński kumite senior do 80 kg.

VI TURNIEJU KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CIECHANÓW, 08-10-2016 CIECHANÓW

I miejsce Zuzanna Jędrzejewska kumite dziewcząt -30 kg
II miejsce Miłosz Łącki kumite chłopców -35 kg
II miejsce Dawid Kowalski kumite chłopców -30 kg
III miejsce w kumite Oliwier Krzyżanowski kumite kadet +55 kg
III miejsce w kumite Igor Olszewski kumite kadet +55 kg
III miejsce w kumite Zuzanna Napieracz kumite kadetka40 kg

VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN DLA DZIECI I MŁODZIEŻY , BROK , 15-10-2016

II  miejsce  Zuzanna Jędrzejewska kumite dzieci 2008-2007,-35 kg,
III miejsce  Szymon Sporny kumite dzieci  dzieci 2008-2007 – 35 kg

 XVII TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR BURMISTRZ JÓZEFOWA,5-11-2016 Józefów

I miejsce Piotr Grochulski w kumite open juniorów
I  miejsce Zuzanna Jędrzejewska kumite dziewcząt.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ IKO KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY 3-12-2016 Płock

I Oliwier Krzyżanowski Kumite kadeci 12-13 lat
II Adrian Szabelski młodzik 14-15 lat
II Wiktor Grodzicki młodzik 14-15 lat
II Samandar Gulmaliyev Junior 16-17 lat
II  Anna Kopaczewska kumite kadetki 12-13 lat
III miejsce Zuzanna Jędrzejewska Kumite dziewcząt 8-9 lat
III  Mateusz Płaczkiewicz kumite kadet młodszy 10-11 lat
III Jakub Stawisiński kumite kadeci 12-13 lat
III Dominika Kopaczewska młodziczka 14-15 lat

 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ IKO KARATE KYOKUSHIN , OSTROŁĘKA 18-12-2016

II miejsce Jakub Stawisiński kumite kadet

2015

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO KARATE KYOKUSHIN ORAZ MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW, 14 .03.2015 roku w Grodzisk Wlkp.

I miejsce Jacek Złotowski  kumite
I miejsce Piotr Grochulski kumite
II miejsce Szymon Jasiński kumite
III miejsce Juliusz Mazurkiewicz kumite

IV PIASECZYŃSKI TURNIEJ  IKO MAZOVIA CUP 29.03.2015 Piaseczno.

III miejsce Samandar Gulmaliyev kumite

 

II OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI KARATE KYOKUSHIN IKO POLSKA  DNIA 23.05.2015 PNIEWY,

I miejsce Igor Mikołajczyk kumite kadet -45 kg
II miejsce Radosław Piekarski kumite kadet-35 kg
II miejsce Wiktor Grodzicki kumite kadet –55 kg
III miejsce Adrian Szabelski kumite kadet +55 kg
III miejsce Samandar Gulmaliyev kumite młodzik -55 kg
III miejsce Oliwier Krzyżanowski kumite chłopców -45 kg
III miejsce Kamil Kroszczyński kumite senior -80 kg

42.WAGOWE  MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW, 30.05.2015

III miejsce Oskar Mazurkiewicz kumite – 80 kg.

VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY , 03 .10.2015r Brok . 
III miejsce  Piotr Grochulski kumite młodzik +65 kg

V TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CIECHANÓW, 10.10. 2015 r.   Ciechanów

II miejsce Zuzanna Jędrzejewska  kumite semi kontakt dziewcząt do lat 9 -25 kg .
III miejsce Wiktor Grodzicki  kumite semi kontakt kadetów -50 kg.

TURNIEJ IKO KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY 7 .11. 2015R PŁOCK

I miejsce Rybka Jakub Kata chłopców 9-10 lat
I miejsce  Łącki Miłosz Kata chłopców do lat 8
I miejsce Mikołajczyk Igor Kata kadet 13-14 lat
I miejsce Jędrzejewska Zuzanna Kumite dziewczęta do lat 8 -25 kg
I miejsce Łącki Miłosz Kumite chłopców do lat 8 -30 kg
I miejsce Muraczewska Aleksandra kata dziewcząt do lat 10
I miejsce Kędzierski Bartosz Kumite chłopców do lat 8 +30 kg
I miejsce Adamska Julia Kumite kadetka młodsza 11-12 lat
I miejsce Leszczyński Michał Kumite kadet młodszy 11-12 lat -45 kg
I miejsce Kędzierska Wiktoria Kumite młodziczki 15-16 lat
I miejsce Piekarski Radosław Kumite Kadet 13-14 lat -40 kg
II miejsce Jędrzejewska Zuzanna kata dziewcząt do lat 10
II miejsce Gawrysiak Oskar Kata chłopców do lat 8
II miejsce  Adamska Julia Kata kobiet do lat 18
II miejsce Piekarski Radosław Kata kadet 13-14 lat
II  miejsce Mikołajczyk Igor Kumite Kadet 13-14 lat -40 kg
II miejsce Siecińska Basia Kumite młodziczki 15-16 lat
II miejsce Gawrysiak Oskar Kumite chłopców do lat 8 -30 kg
II miejsce Gajowniczek Kamil Kumite chłopcy 9-10 lat -33 kg
II miejsce Sieciński Mikołaj Kumite chłopcy 9-10 lat +33 kg
II miejsce Adamska Michalina Kumite dziewczęta do lat 8 +25 kg
II miejsce Kucharuk Nikodem Kumite chłopcy do lat 8 -25 kg
II miejsce Napieracz Zuzanna Kumite kadetka młodsza 11-12 lat
II miejsce Krzyżanowski Oliwier Kumite kadet młodszy 11-12 lat +45 kg
III miejsce Grabowska Natalia kata dziewcząt do lat 10
III miejsce Sinkiewicz Damian Kata kadet młodszy 11-12 lat
III miejsce Waszak Zuzanna  Kata kobiet do lat 18
III miejsce Grabowska Natalia Kumite dziewczęta do lat 8 -25 kg
III miejsce Madajczyk Anna Kumite dziewczęta do lat 8 +25 kg
III miejsce Miklaszewski Krzysztof Kumite chłopcy do lat 8 -25 kg
III miejsce  Stocki Piotr Kumite chłopców do lat 8 +30 kg
III miejsce Rybka Jakub Kumite chłopcy 9-10 lat -33 kg
III miejsce Rachowicz Oskar Kumite chłopcy 9-10 lat +33 kg
III miejsce Mańkowska Julia Kumite kadetka młodsza 11-12 lat
III miejsce Waszak Zuzanna Kumite kadetka młodsza 11-12 lat
III miejsce Ciszak Kamil Kumite kadet młodszy 11-12 lat -45 kg
III miejsce Sinkiewicz Damian Kumite kadet młodszy 11-12 lat +45 kg
III miejsce Stawisiński Jakub Kumite kadet młodszy 11-12 lat +45 kg
III miejsce Bąkowski Mateusz Kumite kadet 13-14 lat +40 kg

XVI TURNIEJU  O PUCHAR BURMISTRZA JÓZEFOWA 8.11.2015.

II miejsce Piotr Grochulski   kumite młodzik +65 kg

MISTRZOSTWACH ŚWIATA IKO OPEN KARATE KYOKUSHIN. 20-23 .11. 2015r Tokio

Oskar Mazurkiewicz- udział

XXXII PUCHAR POLSKI SENIORÓW W KARATE KYOKUSHIN,  GDAŃSK 12-12-2015

III miejsce Oskar Mazurkiewicz kumite mężczyzn -80 kg

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ IKO KARATE KYOKUSHIN DZIECI I MŁODZIEŻY 19 -12-2015 Włocławek    

I miejsce Piotr Grochulski kumite  młodzik +65 kg
II miejsce Jędrzejewska Zuzanna kumite dziewcząt 8-9 lat -30 kg
II miejsce Miłosz Łacki  kumite chłopców 8-9 lat -30 kg
II miejsce Oliwier Krzyżanowski kumite kadeci młodsi +40 kg
III miejsce Radosław Piekarski kata kadeci
III miejsce Kamil Gajowniczek kumite chłopcy -30 kg
III miejsce Samandar Gulmaliyev kumite młodzik -65 kg

 

2014

XXXI PUCHAR POLSKI SENIORÓW KARATE KYOKUSHIN, Biała Podlaska 13-12-2014

III miejsce Oskar Mazurkiewicz  kumite – 80 kg

 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ IKO KARATE KYOKUSHIN  DZIECI I MŁODZIEŻY , 06 -12-2014

I miejsce Kopaczewska Anna, kumite dziewczęta  10-11 lat , -35 kg
I miejsce Grodzicki Wiktor, kumite kadeci 12-13 lat , -50 kg
II miejsce Samandar Gulmaliyev, kumite młodzicy 14-15 lat, -55 kg
II miejsce Wielgocka Joanna , kumite seniorki +60 kg
II miejsce Ciesielska Aleksandra, kumite juniorki 16-17 lat, open
II miejsce Smoliński Dawid, Seniorzy +80 kg
III miejsce Kruczkowski Adam  , kata kadeci 12-13 lat
III miejsce Koszewska Luiza, kumite kadetki 12-13 lat , -45 kg
III miejsce Tokarski Szymon, kumite juniorzy 16-17 lat, -70 kg
III miejsce Ziencikiewicz Szymon seniorzy -80 kg

XIII OTWARTY TURNIEJ POWIATU GRODZICKIEGO KARATE KYOKUSHIN , GRODZISK WIELKOPOLSKI 11-10-2014

I miejsce Jasiński Szymon  Kumite młodzik +65 kg
II miejsce Ciesielska  Aleksandra Kumite juniorka +55 kg, III m-ce kata
II miejsce Grochulski Piotr Kumite młodzik + 65 kg
III miejsce Kroszczyński Kamil  Kumite senior -80 kg
III miejsce Koszewski Mikołaj Kumite junior  -60 kg

TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Z OKAZJI DNIA DZIECKA, PŁOCK 31-05-2014

I miejsce Gawrysiak Oskar Kat.kata Dzieci do lat 8
I miejsce  Różański Piotr kat.kata Dzieci 8-9 lat
I miejsce Mikołajczyk Igor kat.kata dzieci 12-13 lat
I miejsce Gulmaliyev Samandar kat.kata Kadet lat 14-15
I  miejsce Łącki Miłosz kat. Kumite Dzieci do lat 8 +30 kg
I miejsce Sieciński Mikołaj kat . kumite chłopcy 8-9 -35 kg
I miejsce Woźniak Szymon kat. kumite chłopcy 10-11 lat, – 40 kg
I miejsce Sinkiewicz Damian kat. kumite chłopcy 10-11 lat, + 40 kg
I  miejsce Piekarski Radosław kat. kumite  chłopcy 12-13 lat -40 kg
I miejsce Grodzicki Wiktor kat. kumite  chłopcy 12-13 lat +40 kg
I miejsce Grochulski Piotr kat. kumite Kadeci 14-15 lat
I miejsce Ziencikiewicz Szymon Kumite Seniorzy + 70 kg
II miejsce Łącki Miłosz Kat.kata Dzieci do lat 8
II miejsceDomeradzki Piotr kat.kata Dzieci 8-9 lat
II miejsce Piekarski Radosław kat.kata dzieci 12-13 lat
II miejsce Jasiński Szymon kat.kata Kadet lat 14-15
II miejsce Wielgocka Joanna Seniorzy kata
II   miejsce Kaniewski Max kat. Kumite Dzieci do lat 8 +30 kg
II  miejsce Wielgocki Piotr  Kat. kumite Dzieci do lat 8 , – 30 kg
II miejsce Rybka Jakub kat. Kumite chłopcy 8-9 lat -30 kg
II  miejsce Szturc Wanessa ,kat .kumite Dziewcząt 8-9 lat
II miejsce Kuligowski Rafał kat . kumite chłopcy 8-9 -35 kg
II miejsce Wielgocki Jakub kat. kumite chłopcy 10-11 lat, – 40 kg
II miejsce Ciszak Kamil kat. kumite chłopcy 10-11 lat, + 40 kg
II miejsce  Mikołajczyk Igor kat. kumite  chłopcy 12-13 lat -40 kg
II miejsce Wielgocka Joanna  Kumite Seniorki open
II miejsce Kroszczyński Kamil  Kumite Seniorzy -70 kg
II miejsce Jasiński Szymon Kumite Seniorzy + 70 kg
III miejsce Grodzicki Wiktor kat.kata dzieci 12-13 lat
III miejsce Górecka Weronika kat .kumite Dziewcząt 8-9 lat
III miejsce Szabelski Adrian kat. kumite  chłopcy 12-13 lat +40 kg
III miejsce Koszewski Mikołaj kat. kumite Kadeci 14-15 lat
III miejsce Guzowski Jarosław Kumite Seniorzy + 70 kg

 

OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI KARATE KYOKUSHIN , POZNAŃ 10-05-2014

I miejsce Grodzicki Wiktor Kumite kadet +45 kg
I miejsce Sinkiewicz Damian Kumite chłopców -40 kg
II miejsce Stawisiński Jakub Kumite chłopców +40 kg

WAGOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW KARATE KYOKUSHIN , KATOWICE 

06-04-2014

II miejsce ( wicemistrzostwo) Oskar Mazurkiewicz Kumite -75 kg

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO, INOWROCŁAW 25-01-2014

II  miejsce Kędzierski Jacek Kumite senior +80 kg
III miejsce Celmer Julia  Kumite młodziczka -50 kg
III miejsce Jasiński Szymon Kumite kadet -60 kg
III miejsce Kozłowski Kacper kata do lat 9

MISTRZOSTWACH EUROPY SENIORÓW KARATE KYOKUSHIN  VARNA , BUŁGARIA 17-18 MAJA 2014.

Oskar Mazurkiewicz zakwalifikował się do startu i brał udział

 

2013

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN IKO DZIECI I MŁODZIEŻY, WŁOCŁAWEK30 -11-2013
I miejsce Szydłowski Wojciech , kat. Kumite juniorzy do 70 kg
II miejsce Żychliński Kamil , kat. Kumite juniorzy do 75 kg
III miejsce Mikołajczyk Igor kata kadeci młodsi
III miejsce Grodzicki Wiktor Kumite kadeci młodsi pow. 40 kg
III miejsce Gulmalyiev Samandar Kumite kadet do 50 kg
III miejsce Sadowska Kinga Kumite młodziczka do 55 kg
III miejsce Kodymowski Adam Kumite junior do 75 kg
III miejsce Ciesielska Aleksandra Kumite juniorka pow. 60 kg
III miejsce Martynowski Tymoteusz Kumite senior do 70 kg

XIV TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR BURMISTRZA JÓZEFOWA, JÓZEFOWO K. WARSZAWY 9-11- 2013

III miejsce Wiktor Grodzicki  w kategorii kumite dzieci 10-11 lat.

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO KARATE KYOKUSHIN  NOWA SÓL 24- 03- 2013  

 

II miejsce Oskar Mazurkiewicz kumite senior do 80 kg
II miejsce Juliusz mazurkiewicz kumite senior do 75 kg

TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Z OKAZJI DNIA DZIECKA W HALI CS I T  22-06- 2013 DOBRZYNIU NAD WISŁĄ 

I miejsce Stawisiński Jakub kata do lat 9
II miejsce Balcerak Wiktor kata do lat9
III miejsce Jabłońska Julia kata do lat 9
I miejsce Gulmaliyev Samandar kata do lat 13
II miejsce Piekarski Radosław kata do lat 13
III miejsce Mikołajczyk Igor kata senior
I miejsce Celmer Sebastian kata senior
II miejsce Ziencikiewicz Szymon kata senior
III miejsce Martynowski Tymoteusz kata senior
II miejsce Stachowski Paweł kumite do lat 9
III miejsce Woźniak Szymon kumite do lat 9
III miejsce Stojek Adam kumite do lat 9
I miejsce Sinkiewicz Damian kumite do lat 10
II miejsce Leszczyński Michał kumite do lat 10
I miejsce Grodzicki Wiktor kumite do lat 14
II miejsce Kruczkowski Adam kumite do lat 14
III miejsce Piekarski Radosław kumite do lat 14
III miejsce Różański Marek kumite do lat 14
I miejsce Grochulski Piotr kumite do lat 13
II miejsce Gulmaliyev Samandar kumite do lat 13
III miejsce Szabelski Adrian kumite do lat 13
I miejsce Celmer Sebastian kumite senior
II miejsce Jasiński Szymon kumite senior
III miejsce Martynowski Tymoteusz kumite senior
III miejsce Martynowski Maciej kumite senior

 

2012

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Wejherowo 24-03-12
I miejsce Oskar Mazurkiewicz
II miejsce Natalia Szczęsna
II miejsce Juliusz Mazurkiewicz

VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Ostrów Mazowiecka 26-05-12
III miejsce Tymoteusz Martynowski

Międzynarodowy Turniej IKO Galizia Cup , Leżajsk 29-09-12
II miejsce Adam Kodymowski

II Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Ciechanowa, Ciechanów 10-11-12
III miejsce Adrian Miądlicki

XXIX Puchar Polski Seniorów Karate Kyokushin, Koszalin 10-11-12
III miejsce Oskar Mazurkiewicz

Ogólnopolski Turniej IKO Karate Kyokushin Włocławek 1 grudnia 2012
III miejsce Ciesielska Aleksandra Kumite młodziczka +50 kg
III miejsce Grabowski Dominik Kumite kadet +45 kg
III miejsce Gulmalyiev Samandar Kumite kadet -40kg
I miejsce Kodymowski Adam Kumite młodzik +65 kg
II miejsce Krajewska Kamila Kumite kadetka
I miejsce Kruczkowski Adam  Kata kadet młodszy
III miejsce Martynowski Tymoteusz Kumite junior -70 kg
I miejsce Mazurkiewicz Oskar Kumite senior -80 kg
III miejsce Tokarski Szymon Kumite młodzik -65 kg
III miejsce Zasada Małgorzata Kata dziewcząt do lat 9

2011

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Karate Kyokushin 26 marca 2011

I miejsce Milena Mazurkiewicz w kategorii kumite senior +55 kg,
III miejsce Szymon Marciszewski w kategorii kumite senior +80 kg,

I Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup, 9 kwietnia 2011 w Józefowie koło Warszawy
II miejsce Oskar Mazurkiewicz- w kategorii kumite junior –80kg,
III miejsce Mateusz Sobota- kat.kumite junior –70 kg,

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KARATE SIERADZ 1-10-2011
III miejsce Adam Kruczkowski kata,
II miejsce Oskar Mazurkiewicz kumite junior

XXVIII Puchar Polski Seniorów Karate Kyokushin, Suwałki 29. 10.2011r.
III miejsce Juliusz Mazurkiewicz 1Dan w kategorii kumite do 75 kg

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ IKO KARATE KYOKUSHIN PŁOCK 3-12-2011
III miejsce Ciesielska Aleksandra- Kumite młodziczki
III miejsce Grochulski Piotr- Kumite kadet
II miejsce Jasiński Szymon- Kumite kadet
III miejsce Makowska Ewelina- Kumite kadet
III miejsce Miądlicki Adrian – Kumite młodzik
II miejsce Nowak Dominik- Kumite kadet
II miejsce Sochacki Paweł- Kumite młodzik
III miejsce Szczęsna Natalia-Kumite młodziczki

2010

XII OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO -POMORSKIEGO W KARATE KYOKUSHIN,Lipno 20-02-2010 
I miejsce Marciszewski Szymon kumite senior
II miejsce Mazurkiewicz Oskar kumite junior młodszy
III miejsce Ogrodziński Patryk kumite senior
III miejsce Piotrowska Adrianna kumite młodziczka
IV miejsce Łukomski Feliks kata seniorów

 Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego, Poznań 13-03-2010
II miejsce Mazurkiewicz Juliusz kumite mężczyzn
III miejsce Złotowski Jacek w kumite mężczyzn
III miejsce Mazurkiewicz Oskar w kumite lekki kontakt junior młodszy

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży , Sieradz 20-09-2010 
II miejsce Kruczkowski Adam kata
III miejsce Mikołajczyk Igor kata
III miejsce Jasiński Dawid kumite junior młodszy

Mistrzostw Mazowsza Karate Kyokushin , Michałowice 23-10-2010 
III miejsce Oskar Mazurkiewicz kumite semi kontakt

 XI Otwartego Turnieju Powiatu Grodziskiego Karate Kyokushin, Grodzisk Wlp. 13-11-2010
II miejsce Dawid Jasiński kumite junior młodszy-75,
II miejsce Oskar Mazurkiewicz kumite junior młodszych + 75 kg.

 Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży, Płock 4-12- 2010 r
II miejsce Grabowski Dominik kumite kadet
III miejsce Joanna Malinowska kumite seniorka
III miejsce Ciesielska Aleksandra kumite kadetek

2009

XI Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego, Inowrocław 7-02-2009 
I miejsce Szczęsna Natalia kumite kadetki
I miejsce Łukomski Feliks kumite junior młodszy
V miejsce Łukomski Feliks kata junior młodszy

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego, Solec Kujawski 14-03-2009 
III miejsce Złotowski Jacek kumite senior –75 kg
III miejsce Mazurkiewicz Juliusz kumite senior –75 kg
III miejsce Mazurkiewicz Oskar kumite lekki kontakt junior –70 kg

Otwarte Mistrzostwa Malborka , Malbork 30-05-2009 
I miejsce Łukomski Feliks kumite junior młodszy –70 kg
III miejsce Mazurkiewicz Oskar kumite junior młodszy-70 kg
V miejsce Piotrowska Adrianna kata kadetek

 Austrian Kata and Kumite Championships , Wiedeń 7-06-2009
I miejsce Łukomski Feliks kata junior młodszy
III miejsce Łukomski Feliks Kumite senior –70 kg
III miejsce Piotrowska Adrianna kata kadet

Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza, Sieradz 26-09-2009 
II miejsce Karolina Michalska kata 12-13 lat
III miejsce  Łukomski Feliks kumite juniorów open –75 kg
III miejsce Mazurkiewicz Oskar kumite juniorzy młodsi –70 kg
III miejsce Piotrowska Adrianna kata 12-13 lat

Otwarty Turniej Karate Kyokushin, Grodzisk Wielkopolski 17-10-2009 
I miejsce Łukomski Feliks kata junior młodszy
I miejsce Łukomski Feliks kumite lekki kontakt open

2008

 X OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA REGIONU KUJAWSKO-POMORSKIEGO BYDGOSZCZ 16-02-2008
I miejsce Sandra Sierocka kumite juniorka młodsza
I miejsce  Oskar Mazurkiewicz kumite młodzik
I miejsce Jacek Złotowski kumite senior
III miejsce  Feliks Łukomski kumite junior młodszy

IX OTWRTY TURNIEJ POWIATU GRODZISKIEGO Grodzisk Wielkopolski 05-04-2008 
II miejsce Oskar Mazurkiewicz kumite młodzik
III miejsce Feliks Łukomski kumite junior młodszy

 V PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH KOSZALIN 18-10-2008
II miejsce Łukomski Feliks kumite junior młodszy

 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Sieradz 27-09-2008
I miejsce Oskar Mazurkiewicz kumite młodzik
II miejsce  Łukomski Feliks kumite junior młodszy
II miejsce Adrianna Piotrowska kata
III miejsce Michalska Karolina kata

OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA KARATE KYOKUSHIN Płock 29-11-2008 
I miejsce Łukomski Feliks kumite junior młodszy
II miejsce Koprowska Milena kumite kadet
II miejsce Mazurkiewicz Oskar kumite młodzik
II miejsce Szczęsny Rafał kumite młodzik
II miejsce Marciszewski Szymon kumite senior
III miejsce Szczęsna Natalia kumite kadet
III miejsce Joanna Malinowska Kumite kumite senior open
V miejsce  Łukomski Feliks kata junior młodszy

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN JUNIORÓW MŁODSZYCH I SENIORÓW Konstancin- Jeziorna 13-12-2008 
II miejsce Juliusz Mazurkiewicz kumite senior -80 kg
III miejsce Oskar Mazurkiewicz kumite junior młodszy
III miejsce Ogrodziński Patryk kumite junior młodszy

2007

IX Otwarte Mistrzostwa Regionu Kujawsko-Pomorskiego Łochowo 17-02-2007 

I miejsce  Czerwiński Jacek kata do 9 lat
I miejsce Sierocka Sandra kumite młodziczka +60 kg
II miejsce Nowakowski Jakub kumite junior młodszy –75 kg
II miejsce Mazurkiewicz Oskar kumite kadet-50 kg
III miejsce Sierocka Malwina  kumite juniorka młodsza –55 kg
III miejsce Malinowska Joanna juniorka młodsza +55 kg

VII OTWARTE MISTRZOSTWA MALBORKA Malbork 01.04.2007r. 

III miejsce Malinowska Joanna kumite seniorka, – 60kg

I miejsce Sierocka Malwina Juniorka Młodsza, -55kg kumite

I miejsce Czerwiński Jacek kata

IV Puchar Polski Młodzików i Juniorów Młodszych Solec Kujawski 19 V 2007r 

III miejsce Sierocka Sandra +55  kumite
III miejsce Łukomski Feliks –70  kumite

Ogólnopolski Turniej O Puchar Prezydenta Sieradza Sieradz 29-09-2007 

II miejsce Skruszewicz Cezary kumite młodzicy –55 kg

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushinkai o Puchar Prezydenta Sieradza 29-09-2007 Sieradz
III miejsce Szczęsny Rafał  kumite młodzicy –60 kg
II miejsce Skruszewicz Cezary  kumite młodzicy –55 kg
III miejsce Mazurkiewicz Oskar kumite młodzicy –55 kg
III miejsce Sierocka Malwina  kumite juniorek młodszych +50 kg

VIII Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego Grodzisk Wielkopolski 13-10-2007 
I miejsce Sierocka Sandra  kumite junior młodszy +55 kg
II miejsce Szczęsny Rafał  kumite młodzik +55 kg
II miejsce Skruszewicz Cezary kumite młodzik –50 kg
III miejsce Mazurkiewicz Oskar  kumite młodzik –50 kg
III miejsce Sierocka Malwina +55 kumite juniorka młodsza –50 kg

V Otwarty Turniej Karate Kyokushin dzieci i młodzieży  Włocławek 1-12-2007
I miejsce  Sierocka Sandra kumite juniorki młodsze open
I miejsce Mazurkiewicz Oskar  kumite młodzicy 14-15lat –50 kg
III miejsce  Szczęsny Rafał kumite młodzicy 14-15 lat+55 kg
II miejsce Łukomski Feliks kumite juniorzy młodsi 16-17 lat –65 kg

XXIII Ogólnopolskie Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Miasta Gubina Gubin 15-12-2007 

I miejsce Sierocka Sandra kumite juniorek młodszych open
III miejsce Mazurkiewicz Oskar  kumite młodzików –55 kg

2006

IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Lipnowskiego Lipno 11-03-2006
III miejsce Sebastian Zieliński kumite mężczyzn –70 kg
II miejsce Adam Kwiatkowski  kumite mężczyzn –75 kg
III miejsce Roman Kapuściński  kumite mężczyzn –80 kg

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Gorzów Wielkopolski 18-06-2006 

I miejsce  Sierocka Sandra kumite juniorek

V Ogólnopolskie Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego Grodzisk Wielkopolski 25-06-2006 

III miejsce Czerwiński Jacek  kata kadetów

VIII Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza Solec Kujawski 21-10-2006
I miejsce Jacek Czerwiński  kata dzieci do lat 8
I miejsce Juliusz Mazurkiewicz  kumite –80 kg
II miejsce Adam Kwiatkowski kumite –80 kg
II miejsce  Oskar Mazurkiewicz kumite –55 kg
III miejsce Malwina Sierocka  kumite –55 kg
III miejsce Feliks Łukomski  kumite –55 kg

IV Otwarty Turniej Dzieci i Młodzieży Włocławek 2-XII-2007 

I miejsce Czerwiński Jacek  kata chłopcy do lat 8
III miejsce  Sierocka Marietta kumite dziewcząt 12-13 lat, open
III miejsce Lewandowska Marika kumite młodziczki 14-15 lat
II miejsce  Sierocka Sandra kumite młodziczki 14-15 lat +50 kg
II miejsce Świtalski Marek kumite chłopcy 12-13 lat –40 kg
III miejsce Skruszewicz Cezary kumite chłopcy 12-13 lat –40 kg
II miejsce Nowakowski Jakub kumite juniorzy młodsi 16-17 lat –70kg
I miejsce Adamowicz Damian kumite juniorzy młodsi 16-17 lat +70 kg
II miejsce Kwiatkowski Adam kumite juniorzy + seniorzy -70 kg
I miejsce Kapuściński Roman  kumite juniorzy+seniorzy -80 kg
II miejsce Mazurkiewicz Juliusz  kumite juniorzy+seniorzy-80 kg
II miejsce Górecki Adam kumite juniorzy+seniorzy +80 kg

2005

Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Bydgoszcz 19-02-2005
II miejsce Feliks Łukomski kumite lekki kontakt młodzików –55 kg
I miejsce Sandra Sierocka  kumite lekki kontakt młodziczek – 50 kg
II miejsce Adam Górecki  kumite lekki kontakt juniorów młodszych +75 kg
III miejsce Katarzyna Nowakowska  kumite lekki kontakt juniorek młodszych –55kg
II miejsce Agnieszka Pilarska  kumite seniorek –60 kg

Mistrzostwa Polski Zachodniej Ustka 20-03-2005
III miejsce Łukasz Adamczewski  kumite mężczyzn –75 kg

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Solcu Kuj. z okazji 680- lecia nadania praw miejskich 22-10-2005
II miejsce Oskar Mazurkiewicz  kumite chłopcy 12-13 lat waga lekka
III miejsce Maciej Pospieszny  kumite chłopcy 12-13 lat waga średnia
II miejsce Patryk Ogrodziński kumite młodzicy 14-15 lat waga ciężka
II miejsce Jakub Nowakowski  kumite juniorzy młodsi waga lekka
III miejsce Łukasz Adamczewski  kumite seniorzy –80 kg
II miejsce Roman Kapuściński kumite seniorzy +80kg
III miejsce Jacek Czerwiński  kata dzieci 1997 i młodsi

III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego w Karate Kyokushin Grodzisk Wlkp. 12-06-2005
III miejsce Sandra Sierocka  kumite juniorek młodszych –55 kg

III Otwarty Turniej dzieci i młodzieży Włocławek 3-12-2005
III miejsce Jacek Czerwiński kata chłopcy do lat 8
II miejsce Marika Lewandowska  kumite dziewcząt 12-13 lat –45 kg
III miejsce Malwina Sierocka  kumite młodziczki 14-15 lat –50 kg
III miejsce Sandra Sierocka  kumite młodziczki 14-15 lat + 50 kg
III miejsce Katarzyna Nowakowska  kumite juniorki +seniorki open

III miejsce Maciej Rojewski  kumite chłopcy 12-13 lat +40 kg
III miejsce Bartosz Szperka  kumite chłopcy 14-15 lat –50 kg
II miejsce Sebastian Grabowski  kumite juniorzy+ seniorzy ,+ 80 kg

2004

 

2003

V Mistrzostwa Kujaw i Pomorza Inowrocław 30-05-2003
III miejsce Monika Lampkowska kumite kobiet –60 kg
II miejsce Piotr Nowowiejski kumite mężczyzn –80 kg

III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Lipnowskiego Lipno 25-10-2003
IIImiejsce  Roman Kapuścińskikumite mężczyzn –80 kg

2002

I Puchar Młodzieżowy Kujaw I Pomorza Włocławek 21-12-2002
III miejsce Juliusz Mazurkiewicz kumite mężczyzn –70kg
II miejsce Monika Lampkowska  kumite kobiet open
III miejsce Marciszewski Szymon kumite mężczyzn + 80 kg

II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Lipnowskiego Lipno 19-10-2002
I miejsce Juliusz Mazurkiewicz kumite mężczyzn –70kg
I miejsce Przemysław Paczewski kumite mężczyzn –80 kg
II miejsce  Łukasz Nowakowski kumite mężczyzn +80 kg
I miejsce Lampkowska Monika  Kumite kobiet –55 kg

2001

Otwarte Mistrzostwa Polski Zachodniej Włocławek 18-03-2001
III miejsce Emilia Wilczyńska  clicker kobiet
III miejsce Marcin Drążkiewicz  kumite mężczyzn-75 kg
III miejsce Przemysław Paczewski clicker mężczyzn
III miejsce Andrzej Sidor  kumite mężczyzn-70kg
III miejsce Artur Ozdobski  kumite mężczyzn-80kg
III miejsce  Roman Kapuściński kumite mężczyzn –80 kg

I Otwarte Mistrzostwa Powiatu Lipnowskiego Lipno 24-11-2001
I miejsce Juliusz Mazurkiewicz  kumite mężczyzn –70 kg
II miejsce Sebastian Grabowski kumite mężczyzn +80 kg
III miejsce Artur Ozdowski kumite mężczyzn +80 kg
III miejsce Jacek Stelmach kumite mężczyzn –80 kg
III miejsce Marcin Drążkiewicz  kumite mężczyzn –80 kg