OTWARTY TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN Z OKAZJI DNIA DZIECKA 16-06-2018 PŁOCK

W sobotę 16 czerwca 2018 w Szkole Podstawowej nr 23 w Płocku odbył się Otwarty Turniej Karate Kyokushin z okazji Dnia Dziecka. Imprezę zorganizował Płocki Klub Karate Kyokushinkai przy dofinansowaniu  Gminy Miasta Płocka. W zawodach rywalizowało blisko 100 zawodników z : Płocka, Włocławka, Grudziądza , Bydgoszczy, Zbrachlina, Brudzenia Dużego, Tłuchowa , Dobrzynia nad  Wisłą i Lubania. Dla większości uczestników był to ich pierwszy start w zawodach. 

Organizatorzy dziękują sponsorom :firmie  Netdata z Płocka i Piekarni “Południe” z Włocławka za wsparcie oraz członkom Płockiego KKK i Włocławskiego KKK za pomoc przy realizacji zadania . 

A oto klasyfikacja końcowa: 

KATA

            Przedszkolaki 2011 i młodsi                                                 Dziewczęta i chłopcy 8-9 lat 2009-2010

1 Radmerska Aniela   1 Czarnecka Inga
2 Dąbrowska Lena   2 Jankowska Laura
3 Groblewski Szymon   3 Kopczyński Olaf

 

Kadeci młodsi 10-11 lat Chłopcy i dziewczęta                                 Kadeci 12-13 lat 2005-2006

1 Januszewski Jan   1 Lenart Malwina
2 Luzeńczyk Maja   2 Kawka Kinga
3 Kowalski Maciej   3 Gralak Marlena
 

KUMITE SEMI KONTAKT

 
Przedszkolaki Chłopcy do lat 7  -25kg Przedszkolaki Chłopcy do lat 7 +25kg
1 Stępień Nikodem   1 Groblewski Szymon
2 Mazurkiewicz Antoni   2 Kucharski Kacper
3 Tomanek Szymon   3 Jędrusik Antoni
3 Jędreasz Adam   3 Woźniak Szymon
Przedszkolaki Dziewczęta do lat 7 Open Dziewczęta 8-9 lat -30 kg
1 Dąbrowska Lena   1 Szlitkus Liwia
2 Jędrzejewska Gaja   2 Jankowska Laura
3 Redmerska Aniela   3 Seroczyńska Barbara
3 Jędreasz Laura   3 Seroczyńska Zuzanna
Dziewczęta 8-9 lat +30 kg Chłopcy 8-9 lat -30 kg
1 Templin Roksana   1 Kopczyński Olaf
2 Czarnecka Inga   2 Wenerski Mateusz
3 Kopczyńska Amelia   3 Pliszka Fabian
3 Pietrosiuk Zuzanna   3 Ciechurski Mateusz
Chłopcy 8-9 lat +30 kg Kadetki Młodsze 2007-2008 10-11lat -35kg
1 Wiśniewski Adam   1 Drożdż Marta
2 Pantuchowicz Tytus   2 Jagodzińska Natalia
3 Bral Szymon   3 Luzeńczyk Maja
3 Suwała Daniel   3 Skierska Liliana
Kadetki Młodsze 2007-2008 10-11 lat + 35kg Kadeci młodsi 10-11 lat -40 kg
1 Jędrzejewska Zuzanna   1 Chmiel Marcin
2 Sar Wiktoria   2 Grabowski Maciej
3 Poksińska Aleksandra   3 Makówka Wiktor
3 Madajczyk Anna   3 Zaleski Mikołaj
Kadeci 12-13 lat -50kg Kadeci 12-13 lat 2005-2006 +50kg
1 Rybka Jakub   1 Sadokierski Oliwier
2 Milewski Alan   2 Dudziak Jan
3 Rycharski Mateusz   3 Kowalski Mateusz
3 Orenkiewicz Kevin   3 Jankowski Artur
Młodziczki 2003-2004 OPEN Młodzicy 2004 Open
1 Lenard Malwina   1 Leszczyński Michał
2 Marlena Gralak   2 Ciechlecki Adrian
3 Waszak Zuzanna   3 Kuźmicki Michał